Hakkımızda
1981 yılında İsmet Tanık tarafından İstanbul / Eminönü'nde kurulan Kemal Plastik, firmamızın bugünlerinin temelini oluşturmuştur. Kurulduğu 1989 yılında faaliyetine imalat sektöründe başlayan Kemal Cihan Plastik, 2000 yılında Kemal Plastik'i de bünyesine katarak İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde plastik hammadde sektöründe faaliyetine devam etmektedir.

Kemal Cihan Plastik, sektörde geçirdiği 30 yılı askin sürede, Dünya'nın önde gelen üretici ve tedarikçileri ile güvenilir iliskiler kurmuş ve bu iliskilerini her gecen gün geliştirmiştir. Portföyüne yeni katılan müşterileriyle de güvenilir ve köklü iliskiler kurmayı prensip edinmiştir.

Plastik hammadde ve ürün yelpazesi konusunda bilgili ve tecrübeli pazarlama ekibi ile iyi bir takım calışması sürdüren Kemal Cihan Plastik, basta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızın memnuniyet ve güvenini ön planda tutmaktadır. Müşterilerine teknik acidan hızlı ve güvenilir hizmet sunan firmamız, müşterilerimizin taleplerini eksiksiz karşılamayı hedefleyip, süreklilik ilkesini esas almıştır.